obec Mikulovice má již více než 750 let historie

  do obce patří rovněž Široký Brod a Kolnovice

  skvělou vyhlídku si užijete z rozhledny Zlatý Chlum

  z letiště LKMI startují vyhlídkové lety

  kulturu reprezentuje divadelní soubor Kantoři

  FK Mikulovice hrál i třetí nejvyšší soutěž MSFL

  o seniory je příkladně postaráno v DPS 

  v krizových situacích pomáhají dva sbory SDH

Maškarní ples na téma „Podmořský svět"

 

Víte, jak vzniká ples? To se dva měsíce před plesem sejde parta nadšenců, kteří vymyslí téma, výzdobu, seženou sponzory, prostory, hudbu, zajistí občerstvení a jiné „maličkosti“. Pak přijde den D a od rána se sál sokolovny začne proměňovat pod rukama šikovných dobrovolníků v „podmořský svět“. Letošní výzdoba byla poprvé pod vedením Andrey Alföldiové a Lucky Nepožitkové, které ji zvládly za spolupráce ostatních členek na výbornou. Pak už jen přichystat občerstvení, které jako každým rokem zajistil MSŽ. Za „podmořské“ pohoštění jim patří velké poděkování.
Tak a už můžeme přivítat na sále první návštěvníky. Letos bylo téma těžší na vymýšlení masek, ale ty co přišly, byly nádherné a vtipné. Osm z nich dostalo malé dárečky za svou originalitu. Pak se tancuje, baví a závěr plesu patří opět partě nadšenců, kteří sál uklidí. A kdo se skrývá za partou nadšenců? Jmenný seznam neuvádíme, ale všem hodně moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.
Je to málo nebo hodně? Nevíme, ale jsme rádi, že se vám na našem plese líbilo. Celý zisk půjde na akce pro děti, které pořádáme.
Víme, že je to ohraná písnička, ale pokud máte chuť, čas a dobré nápady, přihlaste se do našich řad a pomozte s přípravou akcí pro všechny naše děti. Každým rokem je příprava akcí náročnější, vyžaduje čas a dobré nápady, ale výsledek stojí za to. I když někteří naši spoluobčané mají jiný někdy i hodně kritický názor na naší práci, myslíme si, že akce, které pořádáme, mají u dětí oblibu a rádi je navštěvují. A proto neváhejte a přijďte mezi nás, buď jako člen spolku nebo jen jako dobrovolník a pomozte.
Akce by se nemohla konat bez finančního přispění a výpomoci ze strany obce a TJ Sport Mikulovice z. s., kteří si zaslouží velké poděkování. Na webových stránkách obce najdete seznam sponzorů, kteří přispěli na náš ples.
Hana Klimčiková, MSRPDŠ

sponzoři 2018 1

 

 

 

 

 

maskarni-ples-na-tema-podmorsky-svet  Víte, jak vzniká ples? To se dva měsíce před plesem sejde parta nadšenců, kteří vymyslí téma, výzdobu, seženou sponzory, prostory, hudbu, zajistí...
zelene-potraviny-boom-21-stoleti  Pro každého, kdo myslí na své zdraví, je určena přednáška společnosti Energy Czech Rep., která se uskuteční 10. dubna 2018 ve Zlatých Horách, v...

psi-utulek

kino MIKULOVICE

 

 

archív původních stránek obce

Obec Mikulovice, Hlavní 5, 790 84 Mikulovice

Bankovní spojení Komerční banka a.s. čú. 1723841/0100

IČO 00303003, DIČ CZ00303003

ID datové schránky 9fmbcrk, tel. 584 429 100

pondělí 7:00 - 17:00

úterý 7:00 - 15:00

středa 7:00 - 17:00

čtvrtek 7:00 - 15:00

pátek 7:00 - 13:30

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

přihlaste se