obec Mikulovice má již více než 750 let historie

  do obce patří rovněž Široký Brod a Kolnovice

  skvělou vyhlídku si užijete z rozhledny Zlatý Chlum

  z letiště LKMI startují vyhlídkové lety

  kulturu reprezentuje divadelní soubor Kantoři

  FK Mikulovice hrál i třetí nejvyšší soutěž MSFL

  o seniory je příkladně postaráno v DPS 

  v krizových situacích pomáhají dva sbory SDH

  žáci navštěvují moderně vybavenou ZŠ

Volby do zastupitelstev obcí 2014

Kandidátní listinaKandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
HlasyPořadí
zvolení
číslonázevpoř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěkabs.v %
1 NEZÁVISLÍ 2 Krajčíková Iva 53 NEZ BEZPP 356 13,08 1
1 NEZÁVISLÍ 3 Dostová Jurníková Drahomíra 47 NEZ BEZPP 300 11,02 2
1 NEZÁVISLÍ 7 Halodová Gabriela 43 NEZ BEZPP 270 9,92 3
2 Česká str.sociálně demokrat. 1 Kocianová Věra Ing. Bc. 29 ČSSD BEZPP 374 13,79 1
2 Česká str.sociálně demokrat. 5 Tomášek Jiří Ing. 36 ČSSD ČSSD 268 9,88 2
2 Česká str.sociálně demokrat. 3 Kocianová Věra 50 ČSSD ČSSD 252 9,29 3
3 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 3 Šťastný Roman Mgr. 47 STAN STAN 321 12,15 1
3 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 1 Čuj Petr 42 STAN BEZPP 250 9,46 2
3 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 8 Macháček Pavel 52 STAN BEZPP 233 8,82 3
4 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Šimík Jiří 54 KDU-ČSL KDU-ČSL 440 15,56 1
4 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 2 Dvořák Petr Ing. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL 344 12,16 2
4 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 5 Macková Marie 47 KDU-ČSL BEZPP 230 8,13 3
5 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Kadaňka František 65 KSČM KSČM 286 11,33 1
5 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Soukup Vladimír Ing. 59 KSČM BEZPP 260 10,30 2
5 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Kořán František 63 KSČM BEZPP 211 8,36 3

Volby do zastupitelstev obcí 2010

Kandidátní listinaKandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
HlasyPořadí
zvolení
číslonázevpoř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěkabs.v %
1 Občanská demokratická strana 1 Látal Libor JUDr. 50 ODS BEZPP 169 12,41 1
2 "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" 5 Dost Ivan 62 STAN BEZPP 421 11,44 1
2 "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" 3 Krajčíková Iva 49 STAN BEZPP 318 8,64 2
2 "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" 4 Macháček Pavel 48 STAN BEZPP 288 7,82 3
2 "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" 2 Čuj Petr 38 STAN BEZPP 283 7,69 4
2 "STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ" 1 Šťastný Roman Mgr. 43 STAN BEZPP 259 7,03 5
5 Česká str.sociálně demokrat. 8 Pastrňáková Pavlína 45 ČSSD BEZPP 329 12,72 1
5 Česká str.sociálně demokrat. 1 Kocianová Věra 46 ČSSD ČSSD 280 10,82 2
5 Česká str.sociálně demokrat. 2 Kocianová Věra Ing. 25 ČSSD BEZPP 216 8,35 3
6 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Dvořák Petr Ing. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL 271 13,02 1
6 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 2 Šimík Jiří 50 KDU-ČSL BEZPP 261 12,54 2
7 Komunistická str.Čech a Moravy 8 Kadaňka František 61 KSČM KSČM 314 11,17 1
7 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Soukup Vladimír Ing. 55 KSČM BEZPP 306 10,89 2
7 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Mrtka Jaroslav 61 KSČM BEZPP 241 8,57 3
7 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Kořán František 59 KSČM BEZPP 226 8,04 4

Volby do zastupitelstev obcí 2006

Kandidátní listinaKandidátNavrhující
strana
Politická
příslušnost
HlasyPořadí
zvolení
číslonázevpoř.
číslo
příjmení, jméno, titulyvěkabs.v %
1 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Kadaňka František 57 KSČM KSČM 427 12,44 1
1 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Mrtka Jaroslav 57 KSČM BEZPP 315 9,17 2
1 Komunistická str.Čech a Moravy 7 Šlik Vladimír 53 KSČM KSČM 293 8,53 3
1 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Kořán František 55 KSČM BEZPP 283 8,24 4
1 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Rozsypal Jiří 52 KSČM KSČM 263 7,66 5
2 Nestraníci 1 Dost Ivan 58 Nestran. BEZPP 491 12,67 1
2 Nestraníci 5 Šťastný Roman Mgr. 39 Nestran. BEZPP 367 9,47 2
2 Nestraníci 3 Čuj Petr 34 Nestran. BEZPP 312 8,05 3
2 Nestraníci 9 Goral Ivan Mgr. 54 Nestran. BEZPP 294 7,59 4
2 Nestraníci 2 Ondruška Zdeněk 67 Nestran. BEZPP 241 6,22 5
3 Česká str.sociálně demokrat. 2 Kocianová Věra 42 ČSSD ČSSD 240 15,30 1
3 Česká str.sociálně demokrat. 3 Tomášek Jiří Ing. 28 ČSSD ČSSD 215 13,71 2
4 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 5 Dvořák Petr Ing. 40 KDU-ČSL KDU-ČSL 282 13,70 1
4 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Šimík Jiří 46 KDU-ČSL BEZPP 244 11,86 2
4 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 2 Benčová Dana 47 KDU-ČSL KDU-ČSL 151 7,34 3

Volby do zastupitelstev obcí 2002

Kandidátní
listina
Poř.
číslo
KandidátVěkNavrh.
strana
Polit.
přísl.
HlasyPořadíMandát
Příjmení, jménoTitulyabs.v %
1 Občanská demokratická strana 6 Hinšt Milan   47 ODS BEZPP 310 17.53 1 *
1 Občanská demokratická strana 1 Látal Libor JUDr.  42 ODS BEZPP 268 15.15 2 *
2 Unie svobody-Demokratická unie 1 Dost Ivan   54 US-DEU US-DEU 724 16.72 1 *
2 Unie svobody-Demokratická unie 2 Procházka Petr Mgr.  39 US-DEU US-DEU 504 11.64 2 *
2 Unie svobody-Demokratická unie 7 Šťastný Roman Mgr.  35 US-DEU BEZPP 342 7.90 3 *
2 Unie svobody-Demokratická unie 4 Ondruška Zdeněk   63 US-DEU US-DEU 322 7.43 4 *
3 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Dvořák Petr Ing.  36 KDU-ČSL KDU-ČSL 393 16.08 1 *
3 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 4 Babják Jan Ing.  39 KDU-ČSL BEZPP 390 15.96 2 *
4 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Kadaňka František   53 KSČM KSČM 575 13.03 1 *
4 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Mrtka Jaroslav   53 KSČM BEZPP 357 8.09 2 *
4 Komunistická str.Čech a Moravy 11 Soukup Vladimír   47 KSČM BEZPP 345 7.82 3 *
4 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Kořán František   52 KSČM BEZPP 342 7.75 4 *
4 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Rozsypal Jiří   48 KSČM KSČM 293 6.64 5 *
5 Česká str.sociálně demokrat. 2 Kociánová Věra   38 ČSSD ČSSD 210 11.32 1 *
5 Česká str.sociálně demokrat. 3 Hradecký Petr Ing.  46 ČSSD ČSSD 209 11.26 2 *

Volby do zastupitelstev obcí 1998

Kandidátní
listina
Poř.
číslo
KandidátVěkNavrh.
strana
Polit.
přísl.
HlasyPořadíMandát
Příjmení, jménoTitulyabs.v %
1 Česká str.sociálně demokrat. 1 Hradil Vladimír Mgr.  51 ČSSD ČSSD 327 28.93 1 *
2 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Kadaňka František   49 KSČM KSČM 676 29.88 1 *
2 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Šlik Vladimír   45 KSČM KSČM 455 20.11 2 *
4 Unie svobody 1 Dost Ivan   50 US-DEU US-DEU 808 38.84 1 *
4 Unie svobody 2 Procházka Petr Mgr.  35 US-DEU US-DEU 412 19.80 2 *
5 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1 Šimík Jiří   38 KDU-ČSL BEZPP 254 28.19 1 *
6 Občanská demokratická strana 1 Král Ivan   57 ODS ODS 169 32.31 1 *

Volby do zastupitelstev obcí 1994

 

Kandidátní
listina
Poř.
číslo
KandidátVěkNavrh.
strana
Polit.
přísl.
HlasyPořadíMandát
Příjmení, jménoTitulyabs.v %
1 Koalice SPR-RSČ, SDČR 7 Jílek Pavel   48 SPR-RSČ SPR-RSČ 134 17.81 1 *
2 Křesť.a dem.unie-Čs.str.lidová 4 Dvořák Petr Ing.  29 KDU-ČSL KDU-ČSL 513 13.06 1 *
2 Křesť.a dem.unie-Čs.str.lidová 3 Šimík Jiří   34 KDU-ČSL BEZPP 433 11.02 2 *
2 Křesť.a dem.unie-Čs.str.lidová 1 Šnajdr Jiří   61 KDU-ČSL KDU-ČSL 428 10.89 3 *
3 Komunistická str.Čech a Moravy 5 Kadaňka František   45 KSČM KSČM 840 11.33 1 *
3 Komunistická str.Čech a Moravy 1 Šlik Vladimír   41 KSČM KSČM 604 8.15 2 *
3 Komunistická str.Čech a Moravy 6 Goral Ivan   42 KSČM BEZPP 601 8.11 3 *
3 Komunistická str.Čech a Moravy 2 Mohelník Antonín   43 KSČM KSČM 543 7.32 4 *
3 Komunistická str.Čech a Moravy 3 Doležal Václav   38 KSČM KSČM 526 7.09 5 *
3 Komunistická str.Čech a Moravy 4 Stavianisová Petra   27 KSČM BEZPP 475 6.41 6 *
4 Občanská demokratická strana 1 Dost Ivan   46 ODS ODS 714 13.86 1 *
4 Občanská demokratická strana 5 Látal Libor JUDr.  34 ODS BEZPP 474 9.20 2 *
4 Občanská demokratická strana 3 Babják Jan Ing.  31 ODS BEZPP 444 8.61 3 *
4 Občanská demokratická strana 2 Král Ivan   53 ODS BEZPP 427 8.28 4 *
4 Občanská demokratická strana 10 Mainuš Bedřich Ing.  52 ODS BEZPP 417 8.09 5 *

psi-utulek

archív původních stránek obce

Obec Mikulovice, Hlavní 5, 790 84 Mikulovice

Bankovní spojení Komerční banka a.s. čú. 1723841/0100

IČO 00303003, DIČ CZ00303003

ID datové schránky 9fmbcrk, tel. 584 429 100

pondělí 7:00 - 17:00

úterý 7:00 - 15:00

středa 7:00 - 17:00

čtvrtek 7:00 - 15:00

pátek 7:00 - 13:30

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.